Sepetim ( 0 )

Kullanıcı bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra ulaşacağınız ekranda "Bilgilerim" bölümünden kullanıcı bilgilerinizin tümünü değiştirebilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Sitemizde bulunan "Şifremi Unuttum" bölümünü kullanarak şifrenizi yeniden temin edebilirsiniz. Bunun için ilgili forma üye olurken kullandığınız ad, soyad ve e-mail adresini girmeniz gerekmektedir.

Nasıl üye girişi yaparım?

Öncelikle "Yeni Üyelik" bölümünden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminin ardından üye giriş formunu kullanarak sitemize giriş yapabilirsiniz.

Siparişimi iptal ettirmek istediğimde ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürünleri tedarik edip, kargoya vermemizden önce en geç saat 16.30 'a kadar, siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bu gibi durumlarda,siparişinizi onayladığınız gün içerisinde [email protected] adresine e-mail yoluyla iptal talebinizi bildirebilir veya telefon yoluyla irtibata geçebilirsiniz.En geç 10 gün içerisinde ödemeniz iade edilir. Ürünü firmamız tarafından tedarik edildikten sonraki süreçte iptal talebinde bulunursanız, ödeme tutarınız üzerinden % 5 kesinti yapılarak iadeniz gerçekleştirilir

Fındık Borsası Kimdir?

Fındık ve fındık ürünleri satış sitesi olan www.findikborsasi.com fındık mahsulleri alanınında 25 yılı aşan tecrübesi ve bir uzman ekibi arkasında bulunduran,ürettiği ve sattığı ürünleri tüketiciye en uygun fiyat ile yansıtan 24 saat işleyen gıda ürünlerini online satış yöntemiyle satan müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir e-ticaret web sitesidir. Dünya standartlarındaki bilgi yönetimi sistemleri ile alışverişinizin güvenliğini sağlarken, müşteri hizmetleri ile de her zaman yanınızdadır. Amacımız tüketiciye kulak vermek ve anlamak, bu doğrultuda en iyi fiyatı, en hızlı şekilde sunmaktır. Şirket içinde oluşturduğumuz memnun müşteri, hızlı kargo, her an düşük fiyat ve güvenli alışveriş politikalarımız, İnternet üzerinden alışverişi tercih eden tüketicilere, yaptıkları seçimin değer bilincinde olduğumuzu göstermektedir.